Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

kerkojme kamariere femer me ose pa eksperienc

  • Paga: 000
  • Profesioni: Kamarier
  • Adresa: ALI DEM
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0683635601
  • Postuar: 07/09/2018 07:38

Përshkrimi

kerkojme kamariere femer me ose pa eksperienc
pranojm dhe studente

Nuk ka tag

218 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7675b8fce242fdf9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total