Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkojme Agjente Shitjesh (femer)

  • Paga: 999
  • Profesioni: Agjent marketingu
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692744413
  • Postuar: 17/01/2018 06:05
F0A2BDAC-2588-4B83-AF67-0D47D9710C42

Përshkrimi

*Te jete e afte per te Shitur ne terren

*Te kene nje komunikim te kenaqshem dhe te dine rregullat kryesore per te punuar ne rolin e agjentit te shitjeve.
*Te kene eksperienca të ngjashme në fushën e shpërndarjes e distribucionit.
*Te jete serioz,i pergjegjshem, korrekt dhe i perkushtuar ne ate qe ben.
*Te zoterojne patjeter patente- B per drejtimin e automjetit
*Te jete me rezidence banimi ne Tirane

-Pagesa perbehet nga paga baze +perqindje
-Shperndarja e produktit behet me Automjete te Vogla , Praktike dhe Komode.

Garantohen:
Kushte dhe ambient shume i mire pune.
Trajnimet e nevojshme per kryerjen e detyrave te percaktuara.
Page mujore teper e kenaqeshme.
Bonuse mujore ekstra mbi targeted e arritura.
Kontrate e rregullt pune mbi bazen e legjislacionit ne fuqi.
Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të ftohen për intervistë.
Dergoni CV ne email : flori_rexhepi@yahoo.com

Nuk ka tag

347 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4235a5e90cde93c3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total