Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

KERKOJM OPERATORE PER FUSHATEN TELECOM ITALIA OUTBOUND

  • Paga: 250 LEK ORA
  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: KOMPLEKSI USLUGA ISH STACIONI I TRENIT
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699708238
  • Postuar: 16/11/2017 06:35
  • Skadon: 117 ditë, 22 orë
egi 1
egi

Përshkrimi

EGEO kerkon te punesoje operatore telefonike per fushaten telecom italia
Ofrojme page baze shume te kenaqshme plus bonuse mbi kontratat dhe bonuse javore e mujore
Kerkojme te rinje qe kane deshire per tu rritur profesionalisht dhe per te punuar ne grup .
lista te profilizuara dhe klient qe ju degjojne
pagesa e kontratave behet me inserito ok
ADRESA . ndodhemi ne qender te Tiranes Ish stacioni i trenit pallati me xhama ku ka qene Universiteti Medikadent
paga deri ne 250 leke ora
Dhe kontratat deri ne 2500 leke
cfare prisni aplikoni tek ne dhe do ju marrim menjehere ne telefon per nje intervist ????
Ose na kontaktoni ne nr tone 0699708238

Nuk ka tag

119 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8925a0c86b98698b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total