Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

12,000 LEK

Kerkoj vajze per ndarje qeraje tek atsh 12000 leke

  • Adresa: Atsh qender
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699193653
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 14/11/2017 10:51
  • Skadon: 114 ditë, 5 orë

Përshkrimi

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti tek atsh ne qender te tiranes.apartamenti eshte 1+1 dhe eshte vetem 5 min ne kembe nga qendra e tiranes.ap eshte i mobiluar dhe shume i pershtatshem per 2 persona.kerkoj nje vajze per ndarje qeraje mundesisht te jete ne pune. Pjesa e qerase eshte 12000 qe eshte shume lire per nje shtepi ne kte zone. Faleminderit

Nuk ka tag

224 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7895a083e26a9fce

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total