Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100 €

Kerkoj Truell me ble

  • Çmimi/m²: 5000
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Maastricht
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: Sabri GjonBala
  • Postuar: 01/12/2017 11:56
  • Skadon: 75 ditë, 15 orë
Untitled-24

Përshkrimi

Kerkoj truell me ble per nje klient timin, ne pjesen e Jugut t’Shqipnis.
Truelli duhet me qen ne afersi te detit, po me pamje ne det dhe qe te jet e mundshme ndertimi i nje shpie per banim per nje çift te moshuar.
Ne rast te reagimit me dergoni foto nga truelli per deshir dhe kopjen e fletes katastrale, gjithashtu dhe linckun nga GOOGLE Maps qe ta mund e analizojm, masi largesia na e pamundeso viziten e shpejt ne Shqipni.
Mund me kontaktoni ne e mail plaveguci@hotmail.com dhe VIBER 0032490404991

Nuk ka tag

164 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2085a211be963c53

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total