Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Publiko oferta FALAS! Në çdo kategori, çfarëdo sasi, nga cilido postues.

 

Kerkoj teknike riparim pajisje elektroshtepiake

  • Paga: Diskutohet
  • Profesioni: Specialist
  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0692724608
  • Postuar në: 09/10/2016 21:39
  • Skadon për: 194 ditë, 7 orë

Përshkrim

Kerkoj te punesoj teknike per “Riparim pajisje elektroshtepiake” Personat ne fjale duhet te kene mbaruar shkollen profesionale perkatese dhe mundesisht te kene eksperince ne kete fushe. Mosha 20-40 vjec. Per cdo sqarim telefononi ne nr e meposhtem.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 278 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 89857fa919092f32

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total