Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

27,000 €

Kerkoj te blej nje garsoniere ose 1+ 1 ne qender, zona 21 Dhjetori, Zogu I Zi ose Laprake

  • Sipërfaqja (m²): 31-40
  • Adresa: Ne qender
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695690188
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 17/01/2018 10:06
  • Skadon: 147 ditë, 20 orë

Përshkrimi

kerkoj te blej nje gasoniere mundesisht ne pallat te ri me ashensor. Te kete hipoteke dhe dok te rregullta. Pagesa do te behet cash.

Nuk ka tag

91 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5845a5f0107077e6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total