Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20,000 €

Kerkoj te blej nje apartament garsoniere ne Tirane me hipoteke, pres oferta me email

  • Çmimi/m²: 500
  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: qender
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: aksales@freemail.hu, +36209912581
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 27/08/2017 19:06
  • Skadon: 1 ditë, 6 orë

Përshkrimi

Jam nje person privat, qe kerkon te blej nje apartament te ri garsoniere me hipoteke dhe siperfaqe 30-50 m2 ne Tirane ne vend te frekuentuar dhe kompleks bashkohor me cmim 300-500 euro / m2. Buxheti total: 20.000 euro. Kontaktet: tel +36209912581, aksales@freemail.hu

Nuk ka tag

529 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7035884ade3d8ca0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total