Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35,000 €

Kerkoj te blej Apartament 1+1

  • Çmimi/m²: 550
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0683333635
  • Postuar: 19/09/2018 11:33

Përshkrimi

Kerkoj te blej ap 1+1,me cmimim max 35000 euro.
Te jete ne zonen e pallatit me shigjeta,laprakes,unazes se re dhe ali demit.

Te jete me hipoteke.

Tel:0683333635

Nuk ka tag

230 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7775a9a401ec67c1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total