Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35,000 €

Kerkoj te blej apartament 1+1.Pagesa direkt kesh

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685741630
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 22/02/2018 12:03
  • Skadon: 68 ditë, 20 orë

Përshkrimi

Kerkoj te blej apartament 1+1 ne zonen e unazes se re,qytetit te nxenesve,laprakes,ali demit ,poligrafikut. Cmimi 35.000 euro.Pagesa direkt kesh.

Te jete me hipoteke.

Zona dhe vendndodhje tjera diskutohen.

Cel; 0685741630

Nuk ka tag

523 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 40359b848ce14c0b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total