Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

12,000 LEK

Kerkoj garsoniere 1+1

  • Adresa: pallati i sportit asllan rusi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693677111
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 27/08/2017 20:01
  • Skadon: 42 ditë, 17 orë

Përshkrimi

Prsh. Jemi dy motra studente ne kerkim te nje shtepie me qera 1+1 ne zonat e meposhtme ;
1.Pallati i sportit asllan rusi
2.Don bosko
3.Rruga e durresit
4.21 Dhjetori
Cmimi 100 deri ne 150 mije leke
Jemi te rregullta dhe nuk ju krijojme asnje lloj shqetesimi.
Ju lutemi te na telefononi ne nr ;
069 36 77 111
Faleminderit paraprakisht.

Nuk ka tag

162 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 65459a2f135cb957

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total