Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkoj Pune

  • Profesioni: Përkëthyes
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 12inaina12@gmail.com
  • Postuar: 02/07/2017 10:40
  • Skadon: 7 ditë

Përshkrimi

Jam nje vajze 24 vjece dhe kam perfunduar studimet Bachelor ne degen e gjuhes dhe letersise Angleze. Kam aftesi shume te mira komunikimi dhe gjuhen e mbrojtur ne nivelin C2. Kerkoj pune si perkthyese.

Nuk ka tag

113 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1125958b0f12ea7b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total