Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkoj pune si shofer Klasi B , edh si shofer personal

  • Profesioni: Shofer
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0692030599
  • Postuar: 11/01/2018 08:26

Përshkrimi

Jam i aft ne drejtimin e mjetit dhe punoj suksesshem.

Nuk ka tag

741 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4615a5606482fa7a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total