Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 LEK

Kerkoj PS 4 ose PS 3 me fifa ose pro

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0673012255
  • Postuar: 22/12/2017 08:45
  • Skadon: 57 ditë, 15 orë

Përshkrimi

Kerkoje nje ps 3 ose ps 4 sa me te rregullt dhe mundesisht me loje fifa ose pro(2017 ose 2018)…per lojrat e tjera kam pak interes..si dhe per leven e 2te….gjithsesi per cdo oferte te mire do jem shume i interesuar!

Nuk ka tag

152 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7285a3c0c47c8a4a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total