Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkoj investitore per aktivitet biznesi ne Borsh. Disponojme 2000 m2 toke me dokumentacion te rregullt

  • Adresa: Borsh/ Sarande
  • Rrethi: - - - - - - - - -
  • Kontakt: 0693787156
  • Postuar: 06/08/2017 13:27
  • Skadon: 20 ditë, 1 orë

Përshkrimi

Kerkoj investitore per aktivitet biznesi ne Borsh. Disponojme 2000m2 toke me dokumentacion te rregullt. Ndodhet ne nje lagje te frekuentuar nga turistet dhe 300 m larg nga plazhi.

Nuk ka tag

69 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 938598589a3593b0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total