Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkohet shitese – Furre Buke Pasticeri

  • Profesioni: Shitës/e
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0676028074
  • Postuar: 28/08/2017 09:19
  • Skadon: 43 ditë, 7 orë
logo sulaj

Përshkrimi

Kerkohet shitese Furre Buke Pasticeri SULAJ Me orar te plote….Vajzat te jene pa angazhime dhe te moshes 18-30,jo duhanpirëse.Eksperienca nuk perben problem.Te interesuarat te dergojne Cv ne info@fbpsulaj.com ose te kontaktojne ne 067 60 28 074

Nuk ka tag

759 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 125584285ee60cbf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total