Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

KERKOHET PARUKIERE

  • Paga: 200
  • Profesioni: Parukiere
  • Adresa: Mihal popi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355699278373
  • Postuar: 13/12/2017 00:43
  • Skadon: 22 ditë, 2 orë
IMG_6378

Përshkrimi

Kerkohet parukiere me eksperienc pune te meparshme. Te di te punoj te gjith llojet e gershetave. Te ket njohuri dhe ne pjesen e estetikes. Faleminderit

Nuk ka tag

235 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1545930a3fa20fb9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total