Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkohet Inxhinier Urbanistike/ Ndertimi

  • Paga: Me marreveshje
  • Profesioni: Inxhinier
  • Adresa: Shkozet , Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0682084735
  • Postuar: 11/04/2018 13:44

Përshkrimi

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Inxhinier Urbanistike/ Ndertimi.

o Te kete njohuri shume te mira ne vleresimin e pasurive te paluajtshme.
o Te kete njohuri shume te mire ne realizimin e projekteve.
o Te njohe dokumentacionin Tekniko-Ligjor qe duhet ne objekt.
o Te dije te hartoje preventiva dhe situacione ne idhje me me projektet e vecanta te Shoqerise.
o Te kete aftesi te monitoroje ecurine e proceseve te punes ne kantier.
o Te kete aftesi shume te mira organizative, te dije te koordinoje punen, dhe te raportoje te drejtuesit.
o Te drejtoje dhe supervizoje stafin e perfshire ne projekt
o Te kete njohuri shume te mira ne programet kompjuteike , Autocad apo programe te tjera te fushes si dhe njohuri shume te mira te Paketes Microsoft Office.
o Zoterim i mire i gjuhes Angleze dhe italiane ;
o Mosha mbi 25 vjec.

Nuk ka tag

78 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 845acdce50a4b5c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total