Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkohet hidraulik dhe magazinjer (profili termoteknik / HVAC)

  • Profesioni: Hidraulik
  • Adresa: Rr. Manol Konomi, Nd 14. h6/1
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +35542234539
  • Postuar: 13/11/2017 16:48

Përshkrimi

Kompania jone per nevoja te zgjerimit te aktivitetit kerkon te punesoje:

1 – Hidraulik/Termoteknik
2 – Magazinjer/furnitor

Kerkesat minimale:
– Te njohe ose te kete ekperience ne instalimet dhe materialet hidraulike dhe sistemet e kondicionim – ngrohjes.
– Te kene kryer kurse kualifikimi perkatese.
– Te banoje ne Tirane.
– Avantazh eshte njohja e anglishtes dhe italishtes dhe patenta kl. B.
Mosha: preferohet deri ne 40 vjec.

Personat e interesuar te dergojne CV ne adresen email : tech1@comfort.al dhe nje numer telefoni, ose te kontaktoje me nr. e telefonit: +355 (0) 42234539 ne orarin 8.00 – 17.00 a.m. nga e hena deri te shtunen.

Nuk ka tag

394 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2775a09a5acc8984

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total