Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkohet estetiste/masazhiere

  • Paga: 001
  • Profesioni: Masazhiere
  • Adresa: Rr.Pjeter Bogdani
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355 42250979
  • Postuar: 14/08/2017 00:28
  • Skadon: 48 ditë, 23 orë
FB_IMG_1501224426289

Përshkrimi

Qendra estetike Body Line, kerkon te punesoje nje estetiste me eksperience, te dije te beje masazhet, depilimet dhe thonjte me xhel. Te interesuarit te kontaktojne ne nr: +355 42250979

Nuk ka tag

41 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2495990d25509d47

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total