Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkohet BANAKIER

  • Paga: 32000
  • Profesioni: Banakier
  • Adresa: Rr. Perlat Rexhepi ( prane Fakultetit Juridik)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685068752
  • Postuar: 23/06/2018 08:07

Përshkrimi

Bar “IL GATTO NERO” kerkon te punesoje banakierme ekperience pune.
Orari eshte me turne: Turni I – (7:00 me 15:00) dhe Turni II – (15:00 me 23:00)
Adresa: Rruga “Perlat Rexhepi” prane Fakultetit Juridik (sheshi Willson).
Pagesa: 32.000 Lek
Nr. kontakti: 0685068752

Nuk ka tag

233 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 8685b2cca3e5114c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total