Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkohet agjent imobiliare

  • Profesioni: Agjent Imobilar
  • Adresa: Rr. Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694050055
  • Postuar: 11/06/2018 14:03
31369047_2128915850671333_2462089959482327040_n

Përshkrimi

We are hiring!

C21 ka hapur aplikimet per pozicionin agjent imobiliar .
Nese:
➡️ Je energjik/e dhe ambicioz/e
➡️ I organizuar dhe i orientuar drejt rezultateve
➡️ Ke paraqitje profesionale dhe i/e fokusuar drejt sherbimit te klientit.
➡️ Ke aftesi shume te mira komunikimi dhe negocimi.

Bashkohu me skuadren tone.
Dergo CV tende.

📩 info@c21.infoprona.al
📞 0694050055

Nuk ka tag

323 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3155b1e55979af75

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total