Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkohen Supervizore dhe Operatore

  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Rruga Mujo Ulqinaku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 069 783 9674
  • Postuar: 12/06/2017 15:45
  • Skadon: 21 ditë, 2 orë
ANNUNCIO

Përshkrimi

Click to Call,cerca Supervisori ( con il proprio gruppo di operatori) e operatori specializzati sulla telefonia da inserire nel proprio organico.
La campagna e’ Vodafone Casa.
Manda il tuo Curriculum Vitae alla nostra mail: clicktocall@mail.com
Oppure vieni presso i nostri uffici all’indirizzo:
Via Mujo Ulqinaku nr.22 ( Kisha Katolike, rruga Kavajes)

Nuk ka tag

108 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 888593a8e120f12a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total