Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkohen specialista ndertimi, Mali i Zi, Pavaru-Gradnja

  • Paga: 20-35
  • Profesioni: Specialist
  • Adresa: Mali i zi
  • Rrethi: Jashtë Shqipërisë
  • Kontakt: +382 69 502 170
  • Postuar: 06/10/2017 19:34
  • Skadon: 75 ditë, 8 orë
IMG_20170827_104010_381

Përshkrimi

Kerkohen specialista ndertimi me pervoje
Ne fusha te ndryshme si , murator,betaxhi,pllakaxhi,fasade stiropor
Etj.
Paga e kenaqshne plus strehimi dhe ushqimi falas.+382 69 502 170.(viber)

Nuk ka tag

171 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 99059d7bc8f16fed

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total