Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkohen Shperndares per Shperndarje dergesash Postare

  • Profesioni: Shpërndarës
  • Adresa: Rruga Mine Peza ,Nr 2,Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355692058801
  • Postuar: 15/03/2018 12:31

Përshkrimi

POSTA TNT Kerkon te punesoj POSTIER ne qytetin e TIRANES PER kryerjen e sherbimeve postare me motorr .

Kushtet perpranimin ne pune jane :
Mosha 25-40 vjec
Te perdor motorrin
Patente motorri ose(3 vjet patente makine )
eksperience ne shperndarje ne zonen e tiranes
te njohe terrenin ne qytetin e TIRANES dhe zonat perreth saj , autostraden ,vaqarr,etj .

Te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen e e-mailit operacionet@tntexpress.al
ose mund te paraqiten tek zyra:
Posta TNT
Rr Mine Peza nr 2, Tirane.
Prane dyqanit Benetton

tel: 0692058801

Nuk ka tag

371 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6785aaa3b17a9603

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total