Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

KERKOHEN OPERATORE TELEFONIKE

  • Profesioni: Tjetër
  • Adresa: Adresa:Rr:Egnantia , Lagjia nr4,(prane ish zyres se punes), Durres, Albania
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: +355688191100
  • Postuar: 05/10/2017 15:58
  • Skadon: 41 ditë, 9 orë
18582337_804067273084523_5337275213715358085_n
20729556_851524538338796_7582929273179348415_n19905071_834860200005230_281728362331315914_n19748466_830672757090641_7344611944929163363_n19642597_825590494265534_4337244531580191404_n19260608_821977657960151_3456217997460584339_n

Përshkrimi

Limitless sh.p.k të shkurton kohë dhe të fton menjëherë të jesh pjesë e skuadrës sonë speciale!

Ofrojme vende te lira pune per konsulente telefonike ne gjuhen “ITALIANE”.
1- Trajnim te paguar.
2- Pagesa shume te mira.
3- Bonuse reale dhe mundesi rritje profesionale.

Ftojme te gjithe te interesuarit te paraqiten prane zyrave tona per te dhene interviste ose te kontaktojne ne adresat e dhena.

Adresa:Rr. Egnantia , Lagjia nr4,(prane ish zyres se punes), Durres, Albania
Email: hr@limitlessltd.co
Cel:+355 68 81 91 100

Ju mirepresim !

Nuk ka tag

228 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 21359a6b12da4eb8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total