Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

KERKOHEN : OPERATOR/E TRADING ONLINE (Italisht)

  • Paga: 400
  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Rruga Beqir Luga
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674466644
  • Postuar: 17/04/2018 13:50

Përshkrimi

KERKOHEN:
-Operator/e: Ne pozicionin Broker/Apertura.
-Ofrojme: Paga shume te mira mujore baze, duke filluar nga (400eu Neto)
-Bonuse : Ditore, Javore, Mujore.
-Kontrata Full-Time sipas kodit shqiptar te punes.
-Siguracione te paguara.
-Trajnimi fillestar i paguar.
-Trajnime mbi tregun e bursave.
-Mjedisi dhe kushtet ideale te punes.
-Mundesi e rritjes se shpejte profesionale.
-Kriteret:
-Njohuri te gjuhes Italiane ( ne nivel shume te mire).
-Aftesi te mira komunikative.
-Ambicioz dhe te afte per te punuar ne grup.
-Disponibilitet pune Full Time.
-Eksperienca perben avantazh.
Adrresa : Tirane, Rr.“Beqir Luga” tek “Pazari i Ri”.Godina: nr.1 Kati:2

Nuk ka tag

306 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 375ad5c345601df

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total