Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkohen Agjente Imobilar dhe Turistik

  • Paga: Me marreveshje.
  • Profesioni: Agjent Imobilar
  • Adresa: Ish Parku i Autobuzave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699651477
  • Postuar: 06/01/2018 16:13

Përshkrimi

Kerkohen Agjente Imobilar dhe Turistik!!!
Agjensia Imobilare dhe Turistike ISA kerkon 20 agjent imobilar dhe turistik.
Kerkohen persona te motivuar per te punuar ne grup, me ose pa eksperience.
Dergoni Cv tuaja ne adresen e emailit: isarealestate@yahoo.com deri ne daten 12 Janar.
Personat qe do perzgjidhen do kontaktohen per interviste prane zyres tone.

Nuk ka tag

436 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1645a50a4ef235d6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total