Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkohen Agjent Imobiliar (M/F)

  • Profesioni: Agjent Imobilar
  • Adresa: Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050133
  • Postuar: 08/11/2017 17:23
  • Skadon: 63 ditë, 13 orë
we are hiring

Përshkrimi

Apliko tani dhe bëhu pjesë e skuadrës Century 21 Vizion, pjesë e rrjetit më të madh të agjencive imobiliare në Shqipëri dhe në botë!
Pozicionet vakante: Agjent/e Imobiliare (M/F)
Kriteret e kërkuara:
1. Mosha mbi 25.
2. Arsim i lartë.
3. Eksperienca të mëparshme në shitje përbën avantazh.
4. Të ketë dëshirë dhe vullnet për t’u rritur profesionalisht në bazë të dinamikave të tregut.
5. Aftësi shumë të mira dëgjimi dhe komunikimi.
5. Njohja e një prej gjuhëve të huaja, Anglisht, Italisht, Gjermanisht përbën avantazh.
Ka të paktën 21 arsye përse ju duhet të bëheni pjesë e Century 21. ZBULO TËNDEN TANI!
Apliko në: info@c21vizion.al
Shënim: Vetëm CV e përzgjedhura do të kontaktohen!

Nuk ka tag

195 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 84759b1948271ff3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total