Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkohen 4 programator/e

  • Profesioni: Programues
  • Adresa: Rruga e Bogdaneve, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: elelco.tirana@elelco.it
  • Postuar: 05/01/2018 16:16
  • Skadon: 12 ditë, 8 orë
400dpiLogo (1)

Përshkrimi

Kompania italiane BIS Business Integration Solutions SHPK e cila operon ne fushen e krijimit te programeve menaxheriale per bizneset shqiptare dhe italiane, kerkon 4 programator/e me kriteret e meposhtme :

1.Te kene perfunduar studimet : informatik-ekonomike, informatike, teknologji informacioni ose inxhinieri informatike
2.Kusht i domosdoshem njohja e gjuhes italiane e folur dhe e shkruar (trajnim nga staf italian)
3.Njohja e gjuhes angleze.
4.E domosdoshme gjuha e programimit SQL

Te interesuarit te dergojne cv me fotografi ne gjuhen ITALIANE ne adresen e meposhteme: elelco.tirana@elelco.it

Nuk ka tag

172 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9375a4f7d435c6ac

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total