Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kerkohen 100 operatore edhe pa eksperience

  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Rruga Ismail Qemali, Ish Blloku, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698192151
  • Postuar: 21/05/2018 10:02
5784

Përshkrimi

Evo-Net kerkon te punesojne 100 operatore per gjuhen italiane.
Pranohen edhe persona pa eksperience.
Mjafton te keni njohuri te gjuhes italiane dhe deshire per te punuar e fituar sa me shume dhe jeni te ftuar te beheni pjese e grupit tone.

Na kontaktoni
Cel: 0698192151

Nuk ka tag

487 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 6535b02778667632

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total