Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

Kerkese per Asistente Ekzekutive

  • Paga: 30.000
  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: rina.rusi@yahoo.com
  • Postuar në: 22/09/2017 16:40
  • Skadon për: 128 ditë, 19 orë

Përshkrim

Kerkohet nje asistente ekzekutive nen mbikqyrjen dhe udhezimet e drejt per drejta te CEO-s te kompanise.

Per te kryer detyrat e meposhtme:

Te mbaj nen kotrroll posten elektronike dhe ta raportoje ate.
Te bej rifreskimin e te dhenave te pronave prioritare ditore dhe ato javore sipas nje plani specifik.
Te beje pritjen e klienteve dhe te racionoje kohen e CEO-s per takimin me klientet kur eshte e nevojshme.
Te mbaj nen kontroll inventarin e pronave
Te mbaj ne kontroll agjentet ne terren te kompanise.
Te mbaj hapur dhe te prese klientet ne zyre pergjate mungeses se CEO-s
Te bej riorganizimin e zyres
Cdo gje ta rraportoje te CEO-se brenda dites

Kriteret e kerkuara:
Te kete mbaruar arsmin e larte, preferencial jane ato qe kane mbaruar fakultetin ekonimik, juridik ose pune sociale.
Te kete te pakten 3 vite eksperience si asistente ose talent dhe deshire te spikatur per te bere kete pune.
Te kete njohje shume te mira kompjuterike (paketa Microsoft office, rrjetet sociale, rrjetet komunikuese, internet, wordpress, etj)
Te njohe shume mire me te shkruar dhe te folur gjuhen shqipe, angleze dhe ate italiane.
Te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe organizimi
Te kete vigjilence kundrejt detajeve me marrjen dhe zbatimin e detyrave qe do te jepen.
Te kete besnikeri ne pune dhe te ruaj me fanatizem sekretet profesionale te punes.

Kushtet e ofruara:
Pagesa mujore prej 30.000 leke
Trajtim profesional ne nivelet me te avancuara te tregut.
Mundesi karriere dhe profesionale e finaciare sipas aftesive dhe rezultateve

Procedurat e aplikimit:
Per te aplikuar per kete pozicion jeni te lutur te degoni CV tuaj bashke me nje pershkrim pse ne duhet te zgjedhim ju tek adresa e email: rina.rusi@yahoo.com . Ne momentin qe ne do ju shohim si kandidature e pershtatshme per kete pozicion do ju komunikojme nepermjet numrit tuaj te telefonit ose emailit. Jeni te lutur ta keni CV tuaj bashke me pershkrimin me vete kur te vini ne zyrat tona.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 137 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 37459aa8e3aeb74d

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total