Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

335,000 €

Karburant + Hotel + Restorant ne shitje

  • Çmimi/m²: 322
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Rruga Shkoder-Lezhe, Km.9
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar në: 01/06/2017 17:04
  • Skadon për: 1 ditë, 3 orë
10
121617182326.52617199883_10154429507903589_1923483637_o17236979_10154429507773589_1577993571_o

Përshkrim

Sun Real Estate ofron per shitje nje Hotel 3 katesh dhe Karburant ne rrugen Shkoder-Lezhe (kilometri i 9-te) midis kryqezimit te Vau Dejesit dhe Bushatit. Prona gezon nje siperfaqe totale prej 1040m², ku 500m² truall jane ne dispozicion te karburantit dhe 540m² truall ne dispozicion te hotelit.

Ndarja e objekteve eshte si me poshte:
1) Hoteli-Bari-Restoranti
Ndertesa prej 3 kateve ka nje siperfaqe ndertimi prej 175m² per kat (525m² siperfaqe totale per te tre katet si dhe 175m² bodrum nentokesor qe mund te perdoret si depo/magazine). Ne katin e pare ndodhet nje bar-restorant, 2 tualete, pjesa e kuzhines dhe vend parkimi makinash.
Ne katin e dyte ndodhet hoteli qe perbehet nga 6 dhoma dhe 1 dhome sherbimi, te gjitha dhomat jane te pajisura me banjo personale.
Ne katin e trete ndodhet dhe nje bar me verande te bollshme.
2) Karburanti
Eshte i pajisur me 3 cisterna, me pompa funksionale te perbera nga 10 pistoleta. Gjithashtu ka ne perberje dhe nje siperfaqe ndertimi prej 30m² te ndare ne 3 zyra.

– Objekti shitet me te gjitha pajisjet, te cilat jane aktualisht ne gjendje pune.
– Pozicioni i kesaj prone eshte mjaft strategjik dhe me mundesi zhvillimi ne te ardhmen pasi ndodhet ne nje nga rruget me kryesore lidhese ne pjesen Veri-Perendimore te Shqiperise.
– Zona ka frekuentim te larte pasi lidh te gjithe fshatrat dhe komunat perreth.
– Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

CMIMI 335’000 € *I NEGOCIUESHEM*

Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 357 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 7435903706c4f7d5

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total