Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

KAPITEN SKAFI

  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0684052085
  • Postuar: 26/06/2017 12:30
  • Skadon: 31 ditë, 19 orë

Përshkrimi

Kompania “ S&D Invest” lider ne fushen e turizmit, per Projektin e Investimit afatgjate per resortet e saj ne te gjithe Shqiperine, kerkon staf te kualifikuar, per te ofruar sherbim ekselent ne nivel kombetar dhe nderkombetar.

Ne kuader te zgjerimit te stafit ne Resortin Bougainvillebay ne Sarande, ne jemi duke kërkuar për kandidatë energjetikë dhe entuziastë për t’u bërë pjesë e ekipit tonë.

Dapiten Skafi

• Licenca e drejtimit të mjetetit lundrues
• Eksperience pune e konsiderueshme ne fushen e lundrimit turistik
• Mirëmbajtja teknike e skafit dhe aftësi te pastrimit te tij
• Njohuri e mirë e detit
• Motivimi i lartë, energjik dhe vetë-disiplinuar
• Aftesi Lidershipi

Te interesuarit mund te dergojne email me cv e tyre ne : hr@agikons.com ose te telefonojne ne numrin 0684052085

Nuk ka tag

60 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7965950e2297d020

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total