Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

Kapanon/Magazine/Depo me qera

  • Adresa: Shkoder, TE KOLEGJE 'TURK'
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: sun real estate
  • Specifikime: Pamje piktoreske, Me afat të gjatë
  • Postuar: 28/07/2017 18:31
  • Skadon: 65 ditë, 15 orë
24678910

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qera një kapanon me adrese: Unaza Perendimore, te kolegji Turk.
– Kjo pronë eshte I kateshe dhe ka një
sipërfaqe totale prej 604 m²; ku 323 m²
janë ndërtim si dhe pjesa e mbetur 281 m²
zotëron një oborr para dhe mbrapa objektit.

✅Kapanoni përbëhet nga:
– Salle me sipërfaqe të bollshme.
– Banjo.
– Dhomë për zyrë.

✔️ Cilësi të kësaj prone:
– I shtruar me çimento.
– Tarabe elektrike.
– Pozicionet dhe ka dalje direkte në unazën
e qytetit.
– Është i përshtatshëm për disa lloje
aktiviteti, si fabrikë, magazinë, etj.
– I rikonstruktuar muajt e fundit sipas
standarteve më të larta.

🏷️ÇMIMI 500€/MUAJ.

🔈 I DISKUTUESHËM

——————————–
▶️Të interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
📱+355666666765,
📱+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë
📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

39 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 92597b65f06b33d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total