Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

890,000 €

KAPANON NE SHITJE

  • Çmimi/m²: 890000
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: sun real estate
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar
  • Postuar: 13/07/2017 10:51
  • Skadon: 20 ditë, 22 orë
KAP3
KAP1KAP4KAP5KAP7KAP8KAP9KAP11KAP14

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje kapanon/magazine qe pozicionohet buze rruges kryesore, nje ndertim cilesor i rikonstruktuar pjeserisht vitet e fundit.
Prona ndodhet te rruga Inxh. Gjovalin Gjadri, ngjitur ne Meat Master.

Ka nje siperfaqe toke 2206 m² dhe siperfaqe ndertimi prej 1109m² te ndare ne nje ndertese dy kateshe prej 891 m², nje ndertese tre kateshe 190m²,nje shtese nje kateshe prej 28m² dhe 1097 m² oborr.

* Ndertesa dy kateshe ka nje siperfaqe totale prej 1782m² per te dyja katet, eshte e perbere nga nje magazine per cdo kat qe e ben te pershtatshme per cdo lloj perdorim, gjithashtu ka nje ashensor per ngritjen e objekteve te renda.

* Ndertesa tre kateshe ka nje siperfaqe
totale prej 570m² per te rija katet ,eshte e
banueshme dhe ndahet ne 11 dhoma te
kompletuara me te gjitha kushtet
(kondicioner dhe banjo ne cdo dhome),
kuzhine dhe dhome ngrenie.

* Gjithashtu godina gezon dhe nje oborr te
bollshem prej 1097m² qe eshte i
shfrytezueshem per parkimin e makinave,
kamionave etj.

* Prona eshte e pajisur me certifikate te
rregullt pronesie.

* CMIMI 890’000 €

* I DISKUTUESHËM*

– Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-maili-t: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

48 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 28259673477390c7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total