Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

700 €

Kapanon Ne Autostraden Tirane-Durres

  • Adresa: Autostrada Tirane-Durres
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 108 ditë, 3 orë
Kapanon Ne Autostraden Tirane-Durres - Fotografia 1

Përshkrim

Disponojmë kapanon në Autostradën Tiranë Durrës. Objekti ka lokacion shumë të favorshëm, ndodhet prane City Park dhe është i organizuar shumë mire.Kapanoni eshte totalisht i investuar me ndricim, me hyrje të dedikuar dhe i survejuar nga kamerat .Ambjenti disponon hapsirë të bollshme për parkim brenda dhe jashtë ambjentit dhe ka nje lartesi prej 6 metra nga brenda. Lokacion ideal dhe hapesirë të bollshme për zhvillimin e cdo lloj aktiviteti biznesi. Opsion ideal per investim. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 49 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 840598d95d6c631a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total