Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,500 €

Kamion veteshkarkues Fiat – OM

  • Rrethi: Pogradec
  • Kontakt: +355675436746
  • Postuar: 09/12/2017 21:56
IMG_20171209_113606
IMG_20171209_113923IMG_20171209_114127

Përshkrimi

Makina ka mototr 2.5 , vet shkarkuese ne te gkitha krahet , shume ekonomike dhe shum makine e forte , eshte pa letra !
Ju mirpresim !

Nuk ka tag

537 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2205a2c19a373803

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total