Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Publiko oferta FALAS! Në çdo kategori, çfarëdo sasi, nga cilido postues.

2,400 €

Kamer SONY HXR-NX3 FULL HD

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: +355693701074
  • Postuar në: 29/03/2017 15:32
  • Skadon për: 234 ditë
01
0203040506070809

Përshkrim

Three 1/2.8-inch Exmor CMOS sensors Full HD AVCHD camcorder with 35mm full-frame format equivalent Sony G lens and 40x zoom with Clear Image Zoom
High quality ECM-VG1 shot-gun microphone bundled

Kamera eshte shume pak e perdorur dhe shitet me aksesoret qe shihni ne foto…

JU LUTEM KONTAKT VETEM BLERES SERIOZ!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 1332 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 680564b7031c3670

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total