Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

120 €

Kamer Sony DCR-TRV120 me kaset Digitale 8 mm..

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: +355693701074
  • Postuar në: 18/01/2017 15:44
  • Skadon për: 120 ditë, 12 orë
11124744_769443006507779_1505059726_n
11156879_769443013174445_1202718851_n

Përshkrim

Shes Kamer Sony DCR-TRV120 me kaset Digitale 8 mm..Aksesor Vetem karikues..

e cila në mënyrë dixhitale regjistron imazheve në kaseta standarde Hi8. Nëse ju jeni përmirësimin nga një 8mm apo kamera Hi8, ky format ju jep të mirat e kombinuar të cilësisë imazh dixhital dhe pajtueshmërinë prapa me kaseta tuaj të vjetër.

ketu keni linkun e te dhenat e kameras
http://www.mediacollege.com/equipment/sony/camera/dcr-trv/dcrtrv120.html

Mob:+355693701074

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+1Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 1634 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 457555ae7646c3a5

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...