Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Kamarier Restoranti

  • Paga: 35.000
  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0684052085
  • Postuar: 22/06/2017 14:29
  • Skadon: 34 ditë, 4 orë

Përshkrimi

Shoqeria “ S&D Invest” kerkon te punesoje per ne Sarande:

Kamarier Restoranti ne BougainvilleBay Resort

Pershkrimi i punes:

Pergjegjes per nje sherbim efikas dhe miqesor te ushqimit apo te pijeve tek klientet.

Detyrat dhe Pergjegjesite:

• Performon detyrat e perditeshme te sherbimit te ushqimit apo pijeve ne standartin e kerkuar.
• Njohuri mbi prezantimin e ushqimit dhe veres
• Ruan standartet e hotelit dhe miresjellje ne sherbim.
• Aftesi per te mbledhur, zbritur, shumezuar dhe pjestuar. Aftesi per te praktikuar veprimet e larte permendura ne Leke apo Euro.
• Performon detyra te perditeshme te pergjithshme.
• Monitoron dhe mbikqyre klientit per te siguruar nje kenaqesi te plote per ushqimin dhe sherbimin. Pergjigjet menjehere dhe me miresjellje per cdo kerkese.
• Pergatit faturen, merr pagesen, pranon pagesa me karte krediti apo ben ndryshime nen supervizimin e manaxherit te restorantit.

Kerkesat e punes dhe aftesite:

• Dy ose me shume vite eksperience. Preferohet ne hotel apo restorant me 4 ose 5 yje.
• Komunikon ne gjuhen angleze.
• Njohuri mbi kodin e veshjes se hotelit.

Pagesa mujore fillon nga 35.000 leke te reja

Te interesuarit te dergojne cv e tyre ne : hr@agikons.com ose te paraqiten prane Hotelit, Bougainville Bay Resort Sarande.

Nuk ka tag

51 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 394594bb7e37599a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total