Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

KAMARIER RESTORANTI

  • Profesioni: Kamarier
  • Adresa: Rruga Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682227479
  • Postuar: 15/12/2017 07:24

Përshkrimi

Kerkojme Kamarier me ekperience pune ne restorante.
Te jete korrekt profesional.
Te zoteroje gjuhe te huaja (anglisht-italisht)
Ofrojme page te kenaqshme dhe kushte shume te mira pune.

Nuk ka tag

583 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9805a32f9e0be504

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total