Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

 

Kamarier / Banakier Part time

  • Paga: 600 leke/dita
  • Profesioni: Kamarier
  • Adresa: Rr. h.h.dalliu
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692248944
  • Postuar në: 29/06/2017 19:10
  • Skadon për: 64 ditë, 1 orë

Përshkrim

Part time! Kerkojme nje person qe te mbuloj detyrat e kamarierit dhe banakierit. Turni I 2. Kryesisht per ditet e shtune dhe te diele. Te interesuarit te kontaktojn ne nr 069 22 48 944

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 72 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 3925954f441588d3

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total