Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,500 €

JEPET VILE ME QIRA

  • Adresa: prane Liqenint artifiacial , Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikime: I mobiluar, Vend parkimi
  • Postuar në: 07/07/2017 15:23
  • Skadon për: 35 ditë, 10 orë
18814125_10154316210837493_4737789436192663976_n

Përshkrim

*JEPET ME QIRA VILE 2 KATESHE ME GARAZH, LULISHTE RRETH E RROTULL VILES E NDARE NE : 4 DHOMA GJUMI , 3 TUALETE SI DHE SOXHORNO.PUMIMET JANE SUPER CILESORE BRENDA DHE JASHTE.CMIMI 1500 EURO/MUAJ I PADISKUTUESHEM

*ADRESA: PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TIRANE

*Per cdo informacion mund te kontaktoni ne nr tel : 0682017333 0682072229 ose mund te na vizitoni ne zyren tone tek “pallatet 1Maji , Stadiumi Dinamo”

*Real Estate I-Deal

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 86 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 66592d8403256b4

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total