Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,500 €

Jepet vile me qera

  • Adresa: Kompleksi i vilave Selite
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 130 ditë, 23 orë
vile me qera
vile me qeravile me qeravile me qeravile me qeravile me qeravile me qeravile me qera

Përshkrim

Jepet vile me qera tek Kompleksi i Vilave Selite. Siperfaqja e viles eshte 130 m2 njeri kate dhe siperfaqja e pergjithshme eshte 260 m2. .Vila eshte teper luksoze brenda te ciles kane banuar familje elitare. Vila eshte dy kate me ambient te gjelberuar rreth e qark dhe parkim per 3 makina. Brenda katit te pare ka nje sallon te madhe, guzhine dhe banjo, dhe brenda katit te dyte ka 3 dhoma gjumi. Mobilimi i Viles eshte i pjesshem. Jepet me qera per 1500 euro ne muaj.

CMIMI: 1500 euro/muaj

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 260 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Kompleksi i Vilave Selite

Per me shume informacione klikoni linkun: http://www.merlinimobiliare.com/properties/jepet-vile-me-qera/

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 81 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 60659aa7ad32cf9e

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total