Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

200,000 LEK

JEPET ME QIRA DYQAN 90M, Vlore

  • Adresa: lagja karabash
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0684303470
  • Postuar: 28/07/2017 12:56
  • Skadon: 37 ditë, 8 orë
20447438_761943067322320_581661300_o
20495717_761942373989056_1575203165_o(1)20495647_761943110655649_1913378699_o(1)

Përshkrimi

Jepet me qira dyqan ne lagjen karabash 20 metra larg shkolles 9 vjecare Telindini dhe 40 m larg rruges se spitalit dyqani esht 90 m katror cmimi 200.000 lek te vjetra

Nuk ka tag

34 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 95597b0ef014d40

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total