Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

45 €

Jepet me qera banese ne Shengjin

  • Adresa: Shengjin
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: +355685554445; viber +355685506815
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar në: 27/08/2017 15:43
  • Skadon për: 51 ditë, 15 orë
20160704_094401
20160704_09334220160704_09343520160704_09430920160704_094503

Përshkrim

Jepet dhone plazhi me qera ne plazhin e Shengjinit. Banesa eshte e mobiluar me te gjitha kushtet. Ka dy dhoma gjumi dhe eshte e pershtatshme per 5-9 persona. Per infomacione te metejshme na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 173 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 4025944d5a5097a2

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total