Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 LEK

Jepet me qera 2+1 perballe CONCORD

  • Adresa: Rruga 5 maji
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695576785
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 16/08/2017 12:37
  • Skadon: 31 ditë, 3 orë

Përshkrimi

Apartamenti ka dy ballkone,dy tualete,dy dhoma gjumi me 3 krevate tek ne njeren dhe nje krevat dopjo tek tjetra,e mobiluar komplet.Komod per 5 studente ose familjare.
0695576785

Nuk ka tag

69 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 39259941fb0e3ffe

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total