Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

700 €

Jepet Papafingo me Qera tek Kopshti Botanik, Tirana, Qera

  • Adresa: Kopshti Botanik
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 069 726 4350
  • Specifikime: I mobiluar, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar në: 22/09/2017 16:12
  • Skadon për: 35 ditë, 9 orë
04e27cdd-237f-44d2-b659-d6d21bed3abc
a71d5bf0-9773-42a5-9e81-ce31f13378aa28dcc631-dc14-4c3f-90c2-9607aaccfb9205cbf06a-15ab-4173-8650-08d94bd0d3735798bb23-c12f-4e6b-b52c-e55eaf7678aca8700090-8053-466b-88e9-85a12b4c8ce71ab85176-5803-4eff-a34c-5b61d04ed56bd689c9dc-3ccf-4f89-9ffc-4770f949d750

Përshkrim

Jepet Papafingo me Qera tek Kopshti Botanik.
Apartamenti eshte 3+1, ndodhet ne kat te 6 dhe ka nje verande te bollshme.
Ka nje siperfaqe prej 128 m2 dhe eshte i pajisur me ashensor.
Apartamenti gjithashtu ka vend parkimi te perfshire.
Brenda pak ditesh do jete totalisht i mobiluar.
Cmimi eshte 700 euro ne muaj.
Per me shume informacion kontaktoni numrin 069 726 4350

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 221 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 30558eb84ee09841

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total