Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

600 €

Jepet me Qira super apartament tek TEFTA TASHKO-KOCO!

  • Adresa: Rr. Tefta Tashko (Prane zyres se punes)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694050031
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 14/09/2017 17:00
  • Skadon: 71 ditë, 5 orë
foto 6
foto 8foto 16foto 12

Përshkrimi

Jepet me qira apartament me siperfaqe totale 106 m2 ne nje nga zonat me te preferuara dhe te qeta te Tiranes nrrugen “Tefta Tashko” prane zyres se punes,i cili organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje,dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i orientuar nga Jug-Lindja,e cila e ben te jete e ekspozuar ndaj ndricimit natyral gjate pjeses me te madhe te dites. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkohore me te gjitha paisjet e nevojeshme si dhe eshte i paisur me sistem qendror ngrohje-ftohje dhe ndodhet ne katin e katert ne nje ndertim te sapo perfunduar. Per me shume info ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Nuk ka tag

183 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 77359ba99744f6ff

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total